دنیای الکترونیکی || E-World تجارت الکترونیک ، معرفی سایت های کسب درآمد اینترنتی،دانلود رایگان بازی جاوا ، نرم افزار، رمان، داستان، اس ام اس ، جوک و... tag:http://javabian.mihanblog.com 2020-04-07T23:03:56+01:00 mihanblog.com رمان مخصوص موبایل می گل - پرنیان 2013-06-07T09:57:30+01:00 2013-06-07T09:57:30+01:00 tag:http://javabian.mihanblog.com/post/107 milad sh نام کتاب : می گل  نویسنده : samira-mis کاربر انجمن نودهشتیا  حجم کتاب : ۴۰۹ کیلوبایت (پرنیان) – ۹۹۹ کیلوبایت (کتابچه) – ۳۶۷ کیلوبایت (epub)  ساخته شده با نرم افزار : پرنیان  خلاصه داستان :می گل دختری که خانواده اش از هم پاشیده شدن…..توسط خواهرش که وضعیت اجتماعی خوبی نداره به یکی از دوست پسرهای قبلیش فروخته میشه….این جریان باعث هم خونه شدن می گل و شهروز که تفاوت سنی زیادی هم دارن میشه!!!!….دانلود نام کتاب : می گل

 نویسنده : samira-mis کاربر انجمن نودهشتیا

 حجم کتاب : ۴۰۹ کیلوبایت (پرنیان) – ۹۹۹ کیلوبایت (کتابچه) – ۳۶۷ کیلوبایت (epub)

 ساخته شده با نرم افزار : پرنیان

 خلاصه داستان :
می گل دختری که خانواده اش از هم پاشیده شدن…..توسط خواهرش که وضعیت اجتماعی خوبی نداره به یکی از دوست پسرهای قبلیش فروخته میشه….این جریان باعث هم خونه شدن می گل و شهروز که تفاوت سنی زیادی هم دارن میشه!!!!….

دانلود

]]>
رمان مخصوص موبایل پرستار من 2012-11-27T10:30:40+01:00 2012-11-27T10:30:40+01:00 tag:http://javabian.mihanblog.com/post/106 milad sh  نام کتاب : پرستار من  حجم کتاب : ۳۸۵ کیلوبایت (پرنیان)  ساخته شده با نرم افزار : پرنیان  خلاصه داستان :  پدر و مادر یگانه فوت کرده اند و او در خانه ای زندگی می کند که پسر معتادی دارند. پسر تنها زندگی می کند و یگانه به درخواست مادر او که برایش زحمت زیادی کشیده قبول می کند پرستاری پسرش شهاب را به عهده بگیرد. کم کم با کمک دوست صمیمی اش سهند تلاش می کنند او را ترک دهند اما..دانلود  نام کتاب : پرستار من

 حجم کتاب : ۳۸۵ کیلوبایت (پرنیان)

 ساخته شده با نرم افزار : پرنیان

 خلاصه داستان :
  پدر و مادر یگانه فوت کرده اند و او در خانه ای زندگی می کند که پسر معتادی دارند. پسر تنها زندگی می کند و یگانه به درخواست مادر او که برایش زحمت زیادی کشیده قبول می کند پرستاری پسرش شهاب را به عهده بگیرد. کم کم با کمک دوست صمیمی اش سهند تلاش می کنند او را ترک دهند اما..


دانلود

]]>
رمان مخصوص موبایل آبی برنگ احساس من (عشق و احساس من ۲) 2012-11-18T11:56:43+01:00 2012-11-18T11:56:43+01:00 tag:http://javabian.mihanblog.com/post/105 milad sh  نام کتاب : آبی به رنگ احساس من (عشق و احساس من ۲) حجم کتاب : ۳۴۸ کیلوبایت (پرنیان) ساخته شده با نرم افزار : پرنیان  خلاصه داستان : بهار همون شبی که می خواد صندوق رو باز کنه و بفهمه منظور مادرش از بیان اون حرف ها چی بوده..ناگهان برق ها قطع میشه..رعد برق شدیدی می زنه..شدت باران زیاد بوده..بهار می ترسه..برای اولین بار از وقتی تنها شده می ترسه..میره بیرون که از همسایه شون کمک بگیره..از صدای رعد وبرق وحشت داشته..ولی همین که قدم به داخل کوچه میذاره و جلوی خونه ی همسایه م  نام کتاب : آبی به رنگ احساس من (عشق و احساس من ۲)

 حجم کتاب : ۳۴۸ کیلوبایت (پرنیان)

 ساخته شده با نرم افزار : پرنیان 

 خلاصه داستان :
بهار همون شبی که می خواد صندوق رو باز کنه و بفهمه منظور مادرش از بیان اون حرف ها چی بوده..ناگهان برق ها قطع میشه..رعد برق شدیدی می زنه..شدت باران زیاد بوده..بهار می ترسه..برای اولین بار از وقتی تنها شده می ترسه..میره بیرون که از همسایه شون کمک بگیره..از صدای رعد وبرق وحشت داشته..ولی همین که قدم به داخل کوچه میذاره و جلوی خونه ی همسایه می ایسته..ناگهان دستی جلوی دهانش رو می گیره و..
در ادامه می خونید که بهار توسط کیارش به دبی فرستاده میشه..قراره به یکی از شیخ های پولدار عرب فروخته بشه..به خاطر زیبایی که داشته همه خواهانش بودن..اونجا با مردی به اسم” پارسا شاهد “اشنا میشه..البته اشنایی که نه..پارسا شاهد می خواد بهار رو بخره..مرد جوانی خوش پوش و جذاب و بسیـــار زیاد پولدار که دو رگه..از پدر ایرانی واز مادر عرب..جذابه و مغرور..همیشه دنبال بهترین هاست..کسی که خیلی سخت میشه جلوش بایستی..و معلوم نیست چی پیش میاد..ایا بهار قسمت این مرد جوان میشه یا اینکه..

]]>
رمان مخصوص موبایل عشق و احساس من 2012-11-18T11:47:23+01:00 2012-11-18T11:47:23+01:00 tag:http://javabian.mihanblog.com/post/104 milad sh نام کتاب : عشق و احساس من ( جلد اول) حجم کتاب : ۲۹۱ کیلوبایت (پرنیان) ساخته شده با نرم افزار : پرنیان  خلاصه داستان: داستان درباره ی دختری به اسم بهار است که با مادرش زندگی می کند..وضعیت زندگیشون زیاد خوب نیست تا حدی که اون مجبور میشه به محض اینکه دیپلمشو گرفت بره تو یه شرکت و بشه منشی اون شرکت..به خاطر زیبایی که داشته پسر رییس شرکت کیارش صداقت میاد خواستگاریش که بهار هم با اینکه علاقه ای به اون نداشته به خاطر وضعیتشون درخواستشو قبول می کنه و نامزد می کنند ..تو سفری که ب نام کتاب : عشق و احساس من ( جلد اول)

 حجم کتاب : ۲۹۱ کیلوبایت (پرنیان)

 ساخته شده با نرم افزار : پرنیان 

 خلاصه داستان:

داستان درباره ی دختری به اسم بهار است که با مادرش زندگی می کند..وضعیت زندگیشون زیاد خوب نیست تا حدی که اون مجبور میشه به محض اینکه دیپلمشو گرفت بره تو یه شرکت و بشه منشی اون شرکت..به خاطر زیبایی که داشته پسر رییس شرکت کیارش صداقت میاد خواستگاریش که بهار هم با اینکه علاقه ای به اون نداشته به خاطر وضعیتشون درخواستشو قبول می کنه و نامزد می کنند ..تو سفری که به شمال داشته با مرد جوونی رو به رو میشه که..اون هم کسی نیست جز سرگرد آریا رادمنش…توی مدت نامزدیش با کیارش خیلی اذیت میشه و ناخواسته و ناغافل مسیر زندگیش تغییر می کنه..البته در این بین سرگرد اریا رادمنش هم همراهشه..
و ادامه ی ماجراهایی که قراره توی این رمان برای بهار اتفاق بیافته..اتفاقاتی تلخ و شیرین..پر از فراز و نشیب که زندگی ساده ی بهار رو دست خوش تغییراتی قرار میده که بهار هرگز فکرشو هم نمی کرد زندگیش اینطور متحول بشه..
داستانی از عشق و دوست داشتن.. از یه دختر ساده با ظاهر و باطنی پاک و زیبا که تقدیر خواب های زیادی براش دیده و بهار باید با اون ها رو به رو بشه ولی اون تنها نیست.


]]>
معرفی سایت کسب درآمد بزرگ و رویائی PROFIT CLICKING 2012-11-12T15:47:48+01:00 2012-11-12T15:47:48+01:00 tag:http://javabian.mihanblog.com/post/103 milad sh PROFITCLICKING یک سایت ترافیک اکسچنج می باشد که با روند رشد کنونی احتمالا به یکی از ابر سایت های ترافیکی جهان تبدیل خواهد شد. اما ترافیک اکسچنج چیست؟ ترافیک اکسچنج ( TRAFFIC EXCHANGE ) به سایت هایی گفته می شود که شما می توانید با عضویت در آن ها سایت یا محصولات خود را به کاربران نشان دهید و همچنین سایت ها و صفحات کاربران دیگر را مشاهده کنید و با این کار علاوه بر اینکه با سایت ها و محصولات کاربران دیگر آشنا می شوید، سایت یا لینک های خود را نیز تبلیغ می کنید و می توانید به جذب زیر م
PROFITCLICKING یک سایت ترافیک اکسچنج می باشد که با روند رشد کنونی احتمالا به یکی از ابر سایت های ترافیکی جهان تبدیل خواهد شد. اما ترافیک اکسچنج چیست؟ ترافیک اکسچنج ( TRAFFIC EXCHANGE ) به سایت هایی گفته می شود که شما می توانید با عضویت در آن ها سایت یا محصولات خود را به کاربران نشان دهید و همچنین سایت ها و صفحات کاربران دیگر را مشاهده کنید و با این کار علاوه بر اینکه با سایت ها و محصولات کاربران دیگر آشنا می شوید، سایت یا لینک های خود را نیز تبلیغ می کنید و می توانید به جذب زیر مجموعه در سایت های کسب درآمد بپردازید یا ترافیک و بازدید واقعی برای سایت خود جذب کنید. البته شما می توانید با خرید بسته های کلیکی و ترافیکی بدون آن که بخواهید برای مشاهده ی سایت های دیگر کاربران وقت بگذارید نیز بازدید کننده و ترافیک جذب کنید. بین سایت های ترافیک اکسچنج تفاوت هایی نیز وجود دارد که با عضویت و فعالیت در آن ها می توانید به این تفاوت ها پی ببرید.


اما PROFITCLICKING چگونه کار می کند؟

شما با پرداخت 10$ به سایت یک بسته ی 1000 تایی کلیک می خرید و می توانید سایت یا لینک یا صفحه ی مورد نظر خود را در PROFITCLICKING تبلیغ کنید و بازدید کننده برای سایت یا محصول خود جذب کنید، البته به ازای هر 10$ که برای خرید یک AD PACK ( بسته ی ترافیکی ) می پردازید در روزهای هفته 20 سنت و در روزهای پایان هفته 10 سنت سود می گیرید، تا رسیدن به مبلغ 15$ به ازای هر AD PACK این روند ادامه دارد ( یعنی 50% سود خاص به ازای خرید هر AD PACK )، افراد زیادی هستند که از بسته های ترافیکی خود استفاده نمی کنند و فقط برای کسب سود AD PACK می خرند، یعنی نیازی نیست حتما سایت یا لینکی را تبلیغ کنید بلکه در کنار سیستم سود دهی این امکان نیز وجود دارد.

سایت PROFITCLICKING در ابتدای کار 10$ به شما می دهد تا اولین AD PACK خود را با آن بخرید و به طور واقعی با طرز کار سایت آشنا شوید و نحوه ی سود دهی سایت را مشاهده کنید.

PROFITCLICKING یک سایت جدید است که روند کار آن مانند سایت معروف JUSTBEENPAID می باشد، در واقع سایت JUSTBEENPAID مدتی پیش به PROFITCLICKING منتقل شد، هنوز نمی توان سایت PROFITCLICKING را کامل دانست و دلیل این ادعا را این مسئله می دانیم که پرداخت سود روزانه به کاربران کاملا منظم نیست و پرداخت ها هم با تاخیر به حساب کاربران واریز می شود.

اما ویژگی های مثبتی نظیر رتبه الکسای جهانی زیر 500،  اعتماد کاربران به سایت قبلی و مالک آن یعنی جناب فردریک من، پروف های نجومی که از سیستم قبلی در جای جای اینترنت موجود می باشد و همچنین سود دهی قابل ملاحظه ی سایت قبلی و … باعث شده تا 3 میلیون نفر از سراسر جهان به این سایت اعتماد کنند و با وجود کامل نبودن سایت جدید همچنان حامی آن باشند.

بانک های LIBERTYRESERVE, PAYZA, SOLIDTRUSTPAY, PERFECTMONEY و EGOPAY مورد قبول این سایت هستند و ما ایرانی ها می توانیم از LIBERTYRESERVE ، PERFECTMONEY و EGOPAY استفاده کنیم، پس مشکلی از این بابت نخواهیم داشت، ما LIBERTYRESERVE را به شما پیشنهاد می کنیم.

برای آشنایی با سایت می توانید این فیلم را {دانلود فیلم آشنایی } دانلود کنید و ببینید.

برای شروع روی بنر زیر کلیک کنید:

]]>
درامد سایت های کلیکی 2012-11-10T13:28:15+01:00 2012-11-10T13:28:15+01:00 tag:http://javabian.mihanblog.com/post/102 milad sh شاید بسیاری از شما بدانید که پی تی سی یا همون پرداخت به ازای کلیک در ایران حدود ۱۰ سالی است که راه اندازی شده است و ا کنون افرد بسیاری از آن کسب در آمدهای ویژه ای نیز کرده اند. برخی به سودهای میلیونی رسیده و برخی در حدود چند ده هزار تومان مانده اند. اما باید گفت که این کار علاوه بر اینکه در حال رشد بسیار سریع در اینترنت می باشد، می تواند فوق العاده هم قابل اطمینان باشد( برخلاف انچه که اکثر ما تصور می کنیم) من حدود یکسال است که به دلیل مسائلی در این زمینه فعالیت بیشتری دارم و شاید بسیاری از شما بدانید که پی تی سی یا همون پرداخت به ازای کلیک در ایران حدود ۱۰ سالی است که راه اندازی شده است و ا کنون افرد بسیاری از آن کسب در آمدهای ویژه ای نیز کرده اند.

برخی به سودهای میلیونی رسیده و برخی در حدود چند ده هزار تومان مانده اند. اما باید گفت که این کار علاوه بر اینکه در حال رشد بسیار سریع در اینترنت می باشد، می تواند فوق العاده هم قابل اطمینان باشد( برخلاف انچه که اکثر ما تصور می کنیم) من حدود یکسال است که به دلیل مسائلی در این زمینه فعالیت بیشتری دارم و تاکنون حتی ذره ای هم ضرر نکرده ام. چرا که سرمایه خود را در مطمئن ترین مطمئن ترین سایت ها قرار داده ام و درضمن هیچ گاه سرمایه بسیار زیادی را وارد هیچ ساتی نکرده ام( شای این کلید طلایی فعالیت در این سایتهاست) . پس از سرمایه گذاری به سرعت به دنبال سوددهی آن بوده ام و زمان را نیز ثبت کرده ام.

سایت هایی که بسیار هم در این زمینه سود بخش هستند را میبینیم. باید در این سایت ها سرمایه گذاری کم و در مدت کوتاه انجام داد زیرا که هر چقدر هم این سایت ها معتبر باشند امکان خطا وجود دارند . اما بدانید که سایتهایی که در این وبلاگ قرار گرفته اند. فوق العاده قابل اطمینان ی باشند. ]]>
بردیاباکس یکی از بهترین سایت های PTC (درآمد به ازای مشاهده تبلیغات) 2012-11-08T12:54:14+01:00 2012-11-08T12:54:14+01:00 tag:http://javabian.mihanblog.com/post/101 milad sh توی بردیا باکس میتونید تا سقف 18 تومان برای هر مشاهده پول بگیرید تا 10 تومان برای مشاهدات زیرمجموعه ها امکان مشاهده 10 آگهی استاندارد در روز و اما رمز موفقیت من در بردیا باکس : تو این سایت می شه حداقل 102 تومان از طریق مشاهدات خودتون درآمد داشته باشین وهزینه خرید بسته های زیرمجموعه ی اجاره ای: 1تایی 550 2تایی 1100 3تایی 1650 5تایی 2750 7تایی 3850 10تایی 5500 که هر 10 روز میتوانید یکی از آنها را خریداری کنید و هر 11 روز 1122 تومان درآمد خواهید داشت

توی بردیا باکس میتونید تا سقف 18 تومان برای هر مشاهده پول بگیرید

تا 10 تومان برای مشاهدات زیرمجموعه ها

امکان مشاهده 10 آگهی استاندارد در روز

و اما رمز موفقیت من در بردیا باکس :

تو این سایت می شه حداقل 102 تومان از طریق مشاهدات خودتون درآمد داشته باشین

وهزینه خرید بسته های زیرمجموعه ی اجاره ای:

1تایی 550

2تایی 1100

3تایی 1650

5تایی 2750

7تایی 3850

10تایی 5500

که هر 10 روز میتوانید یکی از آنها را خریداری کنید

و هر 11 روز 1122 تومان درآمد خواهید داشت

پس می توانید هر11 روز 1 بسته ی 2تایی زیر مجموعه  بخرید و درآمد خود را بیش از 2.5 برابر کنید

حالا خودتون حساب کنید ببینید بع از یک ماه چقدر درآمد خواهید داشت؟

اگه از منتظر پول جوبی گرفتن از بابتون بودن خسته شدید همین الان تو   بردیا باکسثبت نام کنین

وقتی ثبت نام کردید User و email  که باهاش ثبت نام کردید تو قسمت نظرات بنویسید تا فنون جدید کسب درآمد تو بردیا باکس رو براتون email کنم.


]]>
رمان مخصوص موبایل دروغ شیرین 2012-08-29T06:36:53+01:00 2012-08-29T06:36:53+01:00 tag:http://javabian.mihanblog.com/post/99 milad sh خلاصه داستان :آناهید زند دانشجوی پزشکی است او که سالها عاشقانه پسر عمه خود کاوه را دوست داشته فقط به خاطر یک شوخی که از طرف دوست صمیمی خود با کاوه انجام میدهد کاوه او را ترک میکند و با همان دختری که او را به انجام این شوخی تحریک کرده بود ازدواج میکند . آناهید افسرده شده محل کار خود را عوض میکند تا دیگر با کاوه برخورد نداشته باشد . آناهید در آنجا با آرتام مهرزاد دکتر متخصص قلب اشنا میشود . آرتام که بسیار زیباست و موقعیت خوبی دارد وقتی کارهای آناهید را میبیند بخاطر اینکه به آناه آناهید زند دانشجوی پزشکی است او که سالها عاشقانه پسر عمه خود کاوه را دوست داشته فقط به خاطر یک شوخی که از طرف دوست صمیمی خود با کاوه انجام میدهد کاوه او را ترک میکند و با همان دختری که او را به انجام این شوخی تحریک کرده بود ازدواج میکند . آناهید افسرده شده محل کار خود را عوض میکند تا دیگر با کاوه برخورد نداشته باشد . آناهید در آنجا با آرتام مهرزاد دکتر متخصص قلب اشنا میشود . آرتام که بسیار زیباست و موقعیت خوبی دارد وقتی کارهای آناهید را میبیند بخاطر اینکه به آناهید کمک کند.
نوع فایل: jar
ساخته شده با نرم افزار : پرنیان
حجم: 389 کیلوبایت
رتبه بندی: 8.2/10
برای دانلود به ادامه مطلب بروید... ]]>
Nokia 3D World Gaze v1.08 2011-09-23T07:09:47+01:00 2011-09-23T07:09:47+01:00 tag:http://javabian.mihanblog.com/post/98 milad sh دانلوددانلود

]]>
Defenx AntiVirus Suite v2.02 2011-09-23T07:01:21+01:00 2011-09-23T07:01:21+01:00 tag:http://javabian.mihanblog.com/post/97 milad sh دانلود

دانلود
]]>
بازی Bounce Boing Battle / S60v5 2011-09-20T17:47:26+01:00 2011-09-20T17:47:26+01:00 tag:http://javabian.mihanblog.com/post/96 milad sh
]]>
640x960 Wallpapers for iPhone 4 2011-09-18T10:40:51+01:00 2011-09-18T10:40:51+01:00 tag:http://javabian.mihanblog.com/post/95 milad sh ]]> تم های Sony Ericsson Pack 1 2011-09-14T07:46:50+01:00 2011-09-14T07:46:50+01:00 tag:http://javabian.mihanblog.com/post/94 milad sh برای دانلود روی عکس تم کلیک کنید. برای دانلود روی عکس تم کلیک کنید.

]]>
Transparent Mobile Wallpapers Pack 1 2011-09-13T07:49:12+01:00 2011-09-13T07:49:12+01:00 tag:http://javabian.mihanblog.com/post/93 milad sh


]]>
Mobile ScreenSavers 2011-09-12T11:22:28+01:00 2011-09-12T11:22:28+01:00 tag:http://javabian.mihanblog.com/post/92 milad sh

]]>